RU UA EN

Шафи управління та автоматики

Шафи управління та автоматики


ТОВ ”СП ”УКРІНТЕРМ”” виготовляє комплектні шафи управління та автоматики власної розробки або за проектом замовника для наступних систем та сфер застосування:

 
 - вентиляція, кондиціювання та опалення – шафи управління роботою котелень, теплових пунктів, приводами засувок та інше, диспетчеризація; 

- системи електрозабезпечення та її розподілення; 

- насосні станції – системи управління та захисту насосних агрегатів; 

- силові щити, системи захисту, контролю та роботи різного технологічного обладнання. 

Шафи виготовлені з листової сталі 1 мм. Поверхня шафи зсередини і зовні покрита порошково-полімерною фарбою, що надає виробам високих захисних та декоративних властивостей. Завдяки застосуванню гумового ущільнення на дверцятах, а також сальників для введення кабелів, шафи мають надійний пило- та вологозахист, що дозволяє їх використання на об'єктах із ступенем захисту до IP 54.

Шафи містять як силову частину для забезпечення живлення електродвигунів насосів, приводів регулюючих елементів та інше, так і елементи регулювання та автоматики для забезпечення виконання певного алгоритму роботи устаткування з будь-якою логікою управління із застосуванням вільнопрограмованих контролерів та власного програмного забезпечення. 

Для управління і захисту двигунів розробляються як стандартні схеми, так і схеми із пристроями плавного пуску та частотними перетворювачами. 

Використовуємо комплектацію відомих світових та вітчизняних виробників – Siemens, Danfoss, Moeller, Schneider та інші.